Producenci

Polecane produkty

Whisky Irishman Single Malt 40% 0,7 Whisky Irishman Single Malt 40% 0,7

Whiskey destylowana z najlepszej jakości słodu jęczmiennego oraz krystalicznie czystej wody ze źródeł St Colma Rill w Irlandii. Produkowana w limitowanych seriach. Dojrzewa przez 10 lat w beczkach po bourbonie i sherry. Każda butelka jest indywidualnie numerowana. Irishman Whiskey Single Malt otrzymała podwójne złoto na San Francisco World Spirits Competition.

Whisky Irishman 40% 0,7 Whisky Irishman 40% 0,7

Oryginalna irlandzka whiskey. Składa się w 70% z whisky typu Malt. Niepowtarzalna kompozycja destylatów z jęczmienia zesłodowanego i niesłodowanego. Dojrzewa w beczkach po bourbonie i poddawana jest trzykrotnej destylacji. Trunek uhonorowano srebrnym medalem na International Spirit Challenge.

Chłopska Pędzona Wódka Czysta 40% 0,5 Chłopska Pędzona Wódka Czysta 40% 0,5

Wódka powstała ze spirytusu luksusowego zbożowego trzykrotnie destylowanego oraz trzykrotnie filtrowanego. Woda użyta do produkcji to woda źródlana zdemineralizowana poprzez użycie filtrów osmotycznych. Zachowanie reżimu technologicznego i jakość powstałego produktu gwarantowana jest przez zespół najwyższej klasy technologów o wieloletnim doświadczeniu w branży. Wódka Czysta Chłopska Pędzona zachowała smak wódki tradycyjnej, klasycznej, jednocześnie pozostając łagodną i delikatną.

Zawartość alkoholu 40%

Chłopska Pędzona Bimber 45% 0,5 Chłopska Pędzona Bimber 45% 0,5

Napój spirytusowy stworzony z trzech rodzajów spirytusu. Jest to bardzo złożona kompozycja smakowa, która dzięki zawartości alkoholu obniżonej do 45% daje pełnię zadowolenia w postaci smaku wiernie oddającego smak tradycyjnego bimbru. Posiada wyczuwalne aromaty jabłek, śliwek i winogron.

Zawartość alkoholu 45%

 

Chłopska Pędzona Pomarańczowo Orzechowa 32% 0,5 Chłopska Pędzona Pomarańczowo Orzechowa 32% 0,5

Napój spirytusowy sporządzony na bazie nastawów na owocach i skórkach pomarańczy, goździkach, wanilii, anyżu i orzechach laskowych. Kompozycja smakowa idealnie skomponowana, delikatna i pełna harmonii.

Zawartość alkoholu 32%

Whisky Hunting Lodge 40% 1,00 Whisky Hunting Lodge  40% 1,00

Kompozycja starannie wyselekcjonowanych whisky pochodzących z różnych regionów Szkocji, dobranych zgodnie z tradycyjną recepturą, z wyczuwalnym delikatnym posmakiem mandarynek i pomarańczy. Podczas konkursu Spirit Challenge w 2011 roku whisky Hunting Lodge Finest Blended została odznaczona brązowym medalem.

Kolor: złoty z bursztynowymi refleksami
Aromat: wilgotnego drewna z nutami leśnych kwiatów i cytrusów
Smak: łagodny i aromatyczny, z owocowym posmakiem
Zakończenie: eleganckie, słodkie, gładkie

Pojemność: 1 litr

Sklep jest w trybie podglądu

To jest strona informacyjna

Delikatesów Monopolowych JOHNNIE W

Jeśli chcesz zapytać o nasz asortyment

napisz na sklep@johnniew.pl

lub zadzwoń 501 547 827

Zapraszamy na nasz

Facebook

 

Sklep internetowy Shoper.pl