Producenci

Opcje przeglądania

Cena
  • od do
Piwo Amber Naturalny but. k
Piwo Amber Naturalny but. k

Amber Naturalny to niepasteryzowane, filtrowane piwo typu lager, o wysokim ekstrakcie słodu, dzięki któremu ma bogaty, głęboki i wyrazisty smak. Amber Naturalny powstaje Tradycyjną Metodą Warzenia, zgodnie z którą każdy gatunek piwa warzony jest w osobnych kadziach, wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu i polodowcowej wody.

Cena zawiera kaucję za butelkę 0,35zł

Piwo Grand Porter
Piwo Grand Porter

Piwo czarne, mocne typu porter o bogatym smaku i aromacie. Swoją niezwykle treściwą, pełną strukturę zawdzięcza unikalnej kombinacji słodów jasnych i ciemnych, zastosowaniu dwóch rodzajów chmielu: aromatycznego i goryczkowego oraz specjalnej metodzie warzenia.

Grand Imperial Porter warzony jest tradycyjną metodą dolnej fermentacji, która wymaga długiego leżakowania, podczas którego wykształca się niezwykle złożony bukiet. Jest ceniony przez koneserów piwa za wyjątkowy smak palonego ziarna połączony z nutami czekoladowymi, kawowymi, karmelowymi i wyczuwalnymi niuansami suszonych owoców oraz niezwykle gęstą pianę o doskonałej strukturze.
Ma wspaniałą, aksamitną, ciemną z odcieniami wiśni, barwę. Idealny do deserów, zwłaszcza do gorzkiej czekolady.

Grand Imperial Porter został wyróżniony przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi znakiem Poznaj Dobrą Żywność, jest również laureatem pierwszego miejsca w kategorii piw
ciemnych powyżej 18,1 blg w konsumenckim konkursie piw organizowanym podczas Chmielaków Krasnostawskich 2013.

Piwo Johannes
Piwo Johannes

Johannes to jasne piwo o  pełnym i dojrzałym bukiecie, warzone tradycyjną metodą. Swój esencjonalny smak zawdzięcza długiemu leżakowaniu i wysokiemu poziomowi ekstraktu, który zapewnia bardzo wyraźny smak. Łagodna goryczka i silne słodowe nuty sprawiają, że Johannes jest piwem wyjątkowym.

Piwo Johannes powstało, by przypomnieć wybitnego astronoma, ale przede wszystkim, wielkiego piwowara Johannesa Heveliusa w rocznicę jego czterechsetnych urodzin.

Powstanie marki Johannes było wspólną inicjatywą Browaru Amber i Muzeum Historycznego Miasta Gdańska. Część przychodu ze sprzedaży piwa jest przeznaczana na zakup eksponatów do muzeum.

Łagodna goryczka i silne słodowe nuty sprawiają, że jest to piwo wyjątkowe.

Piwo Koźlak
Piwo Koźlak

Piwo dolnej fermentacji typu Bock, należące do piw mocnych. Nazwa typu piwa wywodzi się od nazwy miasta Einbock w dolnej Saksonii.

Koźlak posiada pełny esencjonalny karmelowo - chmielowy smak i unikalną rubinową barwę, charakterystyczną dla piw typu Bock. Piwo warzone jest według prastarych receptur przez wtajemniczonych mistrzów piwowarstwa Browaru Amber.

Coroczna inauguracja nowego sezonu Koźlaka odbywa się w drugą sobotę września podczas Koźlaków Bielkowskich.

Najlepsze polskie piwo o rubinowej barwie, w unikalnej butelce z malowaną etykietą. Tajemnica i duma piwowarów browaru. Ciemne, magiczne piwo!

Piwo Pszeniczniak
Piwo Pszeniczniak

Pszeniczniak dedykowany jest wielbicielom piw specjalnych, otwartych na nowości, a jednocześnie ceniących smak tradycyjnie warzonego piwa. Będąc wybitnym przedstawicielem gatunku Hefe Weizen, Pszeniczniak jest naturalnie mętny.

W Pszeniczniaku klasyczne bananowo – waniliowe smaki łączą się z delikatnie chmielową goryczką, tak cenioną przez miłośników dobrego piwa. Dzięki takiemu połączeniu powstało piwo, które w odróżnieniu do zwykłych piw pszenicznych, śmiało może być degustowane na co dzień. Pszeniczniak tworzy bowiem całkiem nową tradycję. Nową - bo to całkowicie nowa jakość na rynku. Tradycję - bo inspirowaną kilkusetletnim doświadczeniem wytwarzania piwa na Pomorzu.

Pszeniczniak otrzymał tytuł „Dobry Produkt - Wybór Ekspertów 2012” w kategorii: Produkt Regionalny
, jest również laureatem pierwszego miejsca
w kategorii: Piwo pszeniczne w konsumenckim konkursie piw organizowanym podczas Chmielaków Krasnostawskich 2013.

Piwo Złote Lwy
Piwo Złote Lwy

Pełne, wyjątkowe piwo nawiązujące do złotych czasów gdańskiego piwowarstwa. Najwyższa jakość i przestrzeganie tradycyjnych metod produkcji gwarantowane są przez mistrzów piwowarskich Browaru Amber.

W procesie produkcji wykorzystywany jest jedynie najwyższej jakości słód jęczmienny, selekcjonowany chmiel i polodowcowa woda z własnych odwiertów.

Piwo Złote Lwy warzone jest tradycyjną metodą, niezmienną od setek lat. Zgodnie z nią, każdy gatunek powstaje w osobnych kadziach,
wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu i polodowcowej wody. Dzięki temy Złote Lwy charakteryzują się wspaniałym bukietem piwnych aromatów, złotą, mieniącą się barwą, niezwykle pełnym, wykształconym smakiem o wyraźnych nutach goryczkowo - słodowych oraz długo utrzymującą się pianą.

Piwo Żywe
Piwo Żywe

Najbardziej znane piwo Browaru Amber i jedno z najbardziej utytułowanych piw w Polsce. Legendarne, niezwykłe. Powstaje jedynie dzięki siłom natury. Swoją wyjątkowość czerpie ze szlachetności składników i receptury będącej kontynuacją browarniczych tradycji, z których okolice Gdańska słyną od Średniowiecza.

Piwo Żywe to duma Browaru Amber. Warzone jest zgodnie z naszą filozofią i XVI wiecznym prawem czystosci jedynie z najlepszych jakościowo, naturalnych słodów jęczmiennych, chmielu i wody, podczas tradycyjnego, wymagajacego cierpliwości procesu. Piwo Żywe powstaje zgodnie z rytmem natury, każdy proces trwa tyle ile powinien. Niepasteryzowane, niekonserwowane chemicznie, dostarczane do punktów sprzedaży bezpośrednio po rozlaniu do butelek, bez zbędnego magazynowania. Dzięki temu zachwyca niezwykłym, pełnym bogactwem smaków i aromatów tak charakterystycznych dla świeżo warzonego piwa. Piwo Żywe urzeka złoto - bursztynową barwą, naturalnie utrzymującą się kremową czapą  piany oraz drobnymi, będącymi efektem procesu dojrzewania, bąbelkami gazu.

Pierwsze polskie piwo naturalne, rekomendowane przez organizację Slow Food i pierwsze posiadające znak Ministerstwa Rolnictwa - Poznaj Dobrą Żywność. Niepasteryzowane i bez konserwantów.

Sklep jest w trybie podglądu

To jest strona informacyjna

Delikatesów Monopolowych JOHNNIE W

Jeśli chcesz zapytać o nasz asortyment

napisz na sklep@johnniew.pl

lub zadzwoń 501 547 827

Zapraszamy na nasz

Facebook

 

Sklep internetowy Shoper.pl